Pletené šály

Pletené šály

Nabízíme ve 3 variantách

Nabízíme všem fanouškům hokeje, fotbalu a jakéhokoliv sportu včetně firem na své reklamní eventy pletené šály s možností variace třásní. Výrobu šál nabízíme ve 3 variantách a to klasik, premium a tištěné šály. Náš grafik Vám pomůže zpracovat návrh, který bude vhodný pro pletení. Před výrobou obdržíte na email schvalovací pletací návrh.

Klasické pletené šály vyplete loga, symboly a názvy. Lze u nich zvolit barevnost třásní a vyrábíme je od 20 ks. Vhodné pro menší zakázky a šály pro lokální skupinku fanoušků. Šála je hrubší než premium verze. Lze ji potkat na 99 % českých stadionů.

Tištěná šála je volbou pokud chcete tisknout na šálu celou fotku či velmi pestrobarevnou grafiku. Hodí se na firemní eventy a na pověšení na zeď. Na stadiony je příliš nedoporučujeme. Výroba od 1 ks. 

Premium pletená šála HDC je skvělou volbou pro pletené motivy náročné grafiky a detailních nápisů. Lze použít moderní fonty písma včetně psacích. Lze vyplést dokonce některé budovy. Zkušenost máme s brněnským Petrovem. Je příjemná na dotyk, zahřeje a lze zvolit dvoubarevné třásně. Nevýhodou je vyšší cena u nižších počtů ve výrobě a proto ji nabízíme od 50 ks.

Pletené šály pro vás dokážeme zajistit od A do Z. Stačí poslat poptávku ve formuláři níže.

  • Pletené šály pro fotbalové a hokejové fanoušky
  • Výroba od 30 ks do 3 000 ks
  • Volitelná barva třásní
  • Grafický náhled před výrobou
  • Výroba 7-21 dní dle počtu ks.

Nezávazná poptávka

Zavolejte na číslo 778 001 953 nebo nám napište e-mail na produkce@fanswear.cz