Potisk textilu

Potisk triček, mikin a další

Od 1 ks nebo ekonomicky od 20 ks
Fanswear potisk triček

Tiskli jsme absolventská trička, trička pro vodáky, trička pro pionýry, trička pro dětský tábor nebo trička pro partu přátel, co jela k moři. Tiskli jsme pro fotbalové kluby, hokejové kluby i fanoušky. Máme toho za sebou hodně. Vytiskneme i fotku na tričko. 

Neumíme nejlevnější potisk v ČR. Netiskneme na tričko z obchodních řetězců. 

DO 30 ks tiskneme digitálním tiskem:

Výhodou je možnost tisknout plnobarevně klidně fotka na tričko. Za svojí prací si chceme stát, a proto každý motiv podtiskneme nejprve bílou barvou a až poté přidáváme ostatní barvy. U tmavých triček tiskneme dvě vrstvy bílé barvy. 

Orientační cena potisku na bílé tričko do velikosti a4 je 133 kč. Na všechna ostatní trička potisk do velikosti A4 vychází na 175 kč. Pro další formáty jako A6 nebo A3 nám prosím napište poptávku.

OD 30 ks tiskneme sítotiskem – je cenově výhodnější než digitální tisk.

Je však náročnější na přípravu, kde se každá barva tiskne pomocí vlastní šablony, ale ve větším počtu vždy vychází levněji. Barvy jsou stálejší a trvanlivější. Ani zde nevynecháváme bílý podtisk u tmavších odstínů triček. Kalkulace probíhá na základě počtu barev a velikosti potisku. 

Obecně vyřizujeme zakázky do 5-7 dnů od schválení grafiky.

Vytisknout dokážeme i Vaši představu z kousku papíru. Hodinová sazba za toto umění je 500 Kč za grafické práce.

Doprava – Za balík do 20 kg účtujeme 110 kč po celé ČR. Umíme dopravce poslat i k Vám a vyzvednout si bednu s textilem.

Realizace

Více jich najdete v sekci naše práce

Pokud neradi píšete, tak zavolejte Kubovi na 778 001 953.

Poptávka

Do poptávky napište počet kusů, kolik barev vpředu, vzadu, jak velký potisk - orientace podle A4, A3 atd a v čem máte grafiku. Děkujeme