Řešení na míru

Výrobou vlastního merche a potisku se zabýváme 8 let

Za tu dobu jsme prošli výrobou merche pro kapely, výroby celých streetwearových kolekcí nebo produktů do fanshopů různých fotbalových a hokejových klubů.

Tiskneme jen to, co umíme na 100%

Nejsme agentura a nepotiskneme každý kousek. Máme k dispozici různé stroje pro potisk. Jeden se hodí více na malé série a vzorky, druhý na větší zakázky a dalším zase děláme sublimaci nebo výšivku.

Na prvním místě je pro nás kvalita

Krok 1

Grafika

Nemáte čas vymýšlet další kolekce? Nechte to na nás. Navrhneme a speciálně upravíme podle požadavků. Pracujeme s logo manuálem Vašeho klubu nebo firmy. Doplníme o praktické prvky a pošleme ke schválení.
Krok 1

Krok 2

Branding

Společně vytvoříme brandové etikety k oblečení nebo potištěné krabice na odesílání. Zařídím grafiku i výrobu. U oblečení přišijeme potřebné štítky.
Krok 2

Krok 3

Focení

Máme vlastního modela a pár pěkných slečen v záloze. S naším profi fotografem dohodneme ideální lokalitu a kompletně Vám připravíme produktové a Lifestyle fotky pro Vaši kolekci.
Krok 3

Krok 4

Logistika

Vše mám můžeme poslat kusově zabalené nebo si vzít pod naše křídla i logistiku a objednávky rovnou posílat Vaším zákazníkům. Záleží jen na Vás.
Krok 4
Scroll to Top

Zájem o produktŘešení na míru

Odesláním souhlasíte, že Fanswear s.r.o. vás může kontaktovat na vámi poskytnuté údaje.