Silikonové náramky

Chcete drobný suvenýr pro své zákazníky? Nebo originální upomínku na letní festival nebo jiný event? Pak je silikonový náramek s Vaším designem ideální volbou.

Do silikonu grafiku razíme a následně teprve zalíváme barvou. Tato technologie zaručí dlouhou životnost náramku. Pokud by totiž byla barva na náramku pouze natisknutá, tak by se brzo sloupala.

Velikosti také umíme přizpůsobit Vaším potřebám. Kromě klasických nejsou problém dětské velikosti. Chcete silikonový náramek širší, také není problém!

Aby to dávalo smysl nám i Vám, minimální množství je 100 ks. Pokud však budete trvat na menším množství, tak to samozřejmě nějak vymyslíme :-).

Silikonové náramky vyrábíme v těchto velikostech: 

Standart – obvod 20cm, výška 12mm
Dětský – obvod 16 cm, výška 12mm
MAXI – obvod dle Vašeho zadaní, výška 19mm

Ukázky realizací

Látkové náramky

 

Kromě silikonových náramků pro Vás můžeme zařídit i látkové náramky s plastovým zakončením, které stáhne náramek tak, aby návštěvník akce nemohl s dalším člověkem náramek měnit. Zároveň bude dostatečně komfortní pro návštěvníka Vaší akce. Výhodou je jeho nezničitelnost ve vodě proto lze používat po celou dobu Vaší akce. Po ukončení lze jednoduše prostřihnout. Další výhodo je možnost plnobarevného potisku například logy partnerů festivalu.

Poptávka