Fanswear.cz
Fanswear.cz

Jak to funguje

Náš merch prodáváme již 9 let.  Výroba merche na míru je pro nás denní chleba. Dáme ti nejlepší pomocnou ruku s materiály, potiskem a kompletním servisem s každým detailem tvého merche. Cesta, po které se vydáš nebude jednoduchá, ale společně to zvládneme.

1

Design

Design je na tobě. Hned ze startu napiš. Poradíme ti, jak tvořit skutečnou tisknutelnou grafiku. Dobrý fonty najdeš na Dafont.com a na tričko ti to nahodíme my. Stačí poslat návrh

2

Katalog

Využívej sílu našeho tisku. Můžeš vyrobit trika a mikiny zaráz. Stejný motiv ti hodíme i na další produkty. S tričkama tiskneme i bavlněné tašky. Z jednoho nápadu můžeš tvořit celou první kolekci tvého merche.

3

Potisk

Kvalita potisku je pro nás klíčová. Nejlepší zákazník je ten, co se ti vrátí, protože je spokojený s kvalitou. My tiskneme sítotiskem a ten se nikdy nesloupe ani nevybledne. Některý trika máme doma 5 let a pořád slušně drží.

4

Produkty

Máme zkušenosti s dalšími produkty, které se prodávají. V poslední době roušky a nákrčníky. Ale před Vánocemi potěší hrnky, šály, zimní čepice. Nejsme reklamka s katalogem 10 000 čínských produktů. V naší nabídce máme jen to, co sami prodáváme.

5

Brand

Tvůj Brand je úplný základ. Najdeme desítky eshopů, co valí trička s cedulkou Adler. Tohle si nesmíš dovolit. Jestli chceš dělat merch naplno, tak to musí být se vším všudy. Máme dílnu, každý detail ti pomůžeme vyladit.

6

Balení

My to dělali 2 roky bez obalů. U první kolekce to nebude potřeba, ale výrazně tím posuneš svůj brand, když doručení zákazníkovi stojí za to. Opravdu jsme se tím posunuli do roviny značky. Nevnucujeme, doporučujeme.

7

Prodávejte

Za 7 let jsme vyzkoušeli X programátorů, eshopových řešení a stovky různých doplňků k eshopům. Bez práce to nebude, ale můžeme ti dát pár rad a ukázat ti v SHOWROOMU, co funguje nám. Pokud máš rád/a dobrý kafe, máme něco společného!

Tiskneme pro uznávané značky
HC Olomouc HC Škoda Plzeň Sokol Snowbitch Ducati FC Zbrojovka HC Muni

Ozvěte se — rádi poradíme

    Top