Fanswear.cz
Fanswear.cz

Výšivka na textil

Výšivka je nejkvalitnější možný „potisk“. No jasně, tohle už jsme psali u sítotisku, takže jak teda?

Výšivka od slova vyšívat není potisk. Prostě prošijete nití Vaši mikinu nebo bundu. A pokud to děláte kvalitně, tak nikdy neztratíte tvar výšivky, barvy budou stále stejné a všichni budou spokojení. Existují prý nějaké způsoby ručního vyšívání, ale já naposledy ve 2. třídě takto vyšíval velikonoční vajíčko a tím to hasne. Tady po náročné přípravě spustíte stroj, který vyšije 1000 stehů za minutu.

Program

Vždy je to o programu, který tvoří grafik z Vaší grafiky. Úhel vyšívání, sklon, techniku a další lapálie. Občas nadává, občas je v klidu. Věřte, že je občas lepší si tu grafiku vytvořit u nás než se snažit u pátého emailu o správný soubor, kde už by to mělo být. Program je jednorázový. Nikdy ho už neplatíte.

Cena výšivky

Naprostá většina počítá cenu podle počtu stehů. Běžný laik nemá naprosté ponětí, kolik stehů má jejich logo. Takže orientační ceny lítají internetem. My prvně projedeme logo, potom dáváme cenu. Je to delší proces, ale prodělat na zakázce 4000 není prostě pěkné a už jsme se poučili.

Co vyšívat

Naprostý základ jsou věci na míru. Třeba mikiny mají mít výšivku. Potom bundy, čepice, truckerky, snapbacky a další čepice. Klidně i ty zimní. Hodně se dělá i 3D výšivka. A nášivky? Jestli chcete jeden kousek, zkuste třeba www.vysivanitextilu.cz . Dělají od 1 ks, my ne.

Tiskneme pro uznávané značky
HC Olomouc HC Škoda Plzeň SK Slovan Bratislava Snowbitch Ducati FC Zbrojovka HC Muni Jägermeister Vyškov Heerenveen
Top